Termin zgłoszeń:

14 czerwca 2021

Preselekcje:

Prosimy wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w BISMA o przesłanie za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego online linku do najbardziej aktualnego nagrania umieszczonego w serwisie YouTube. Do udziału w BISMA zaprosimy maksymalnie 28 pianistów. Jeżeli otrzymamy więcej zgłoszeń niż przewidziana ilość wolnych miejsc - przeprowadzimy preselekcje. O wynikach powiadomimy mailem, nie później niż dwa tygodnie po upływie terminu składania zgłoszeń.

Koszty:

Koszt uczestnicwa: 2350 złotych.W opłacie za kurs zawiera się:

  • 4 lekcje (2+2)
  • zakwaterowanie
  • publiczne koncerty uczestników
  • wspaniałe warunki do ćwiczenia
  • bezpłatny wstęp na wszystkie wydarzenia towarzyszące organizowane przez BISMA

Uczestnictwo bierne: bezpłatnie.

Zakwaterowanie:

Cena zakwaterowania jest wliczona w cenę kursu w pokoju dwu-osobowym w hotelu B&B Hotel Lodz.Istnieje możliwość dopłaty do pokoju jednoosobowego.

Rejestracja:

Rejestracja odbędzie się 10 sierpnia 2021 w tymczasowym biurze BISMA w Akademii im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi

Ceremonia otwarcia:

Ceremonia otwarcia odbędzie się 10 sierpnia 2021 o godzinie 19:00  w Akademii im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi

Lekcje mistrzowskie:

Lekcje mistrzowskie odbywać się będą codziennie w godzinach 10:00 - 13:00 oraz w godzinach 15:00 - 19:00. Prowadzić je będą:

GRUPA I

  • DANG THAI SON
  • CLAUDIO MARTINEZ MEHNER

GRUPA II

  • ILYA MAXIMOV
  • HUBERT RUTKOWSKI

Uczestnik ma zagwarantowane cztery (4) 60 minutowe lekcje mistrzowskie (dwie z wybranym profesorem z grupy I oraz dwie z wybranym profesorem z grupy II)

Koncerty:

Koncert uczestników odbywać się będą codziennie o godzinie 19:30 w Sali Koncertowej nr 12 w Akademii im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi.

Gala Finałowa:

Gala Finałowa oraz wręczenie Międzynarodowej Nagrody Grażyny Bacewicz odbędzie się  15 sierpnia 2021 o godzinie 19:00 w Sali Koncertowej nr 12 w Akademii im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi.

Międzynarodowa Nagroda Grażyny Bacewicz:

Pod koniec trwania BISMA, profesorowie nominują 4 uczestników do udziału w Gali Finałowej, podczas której Międzynarodowa Nagroda Grażyny Bacewicz o łącznej wartości 1000 EUR zostanie wręczona najlepszemu uczestnikowi/uczestniczce trzeciej edycji BISMA Bacewicz International Summer Music Academy 2021.